Друк через інтернет

Розмір фото
Папір
Рамка

Перетягніть файли сюди ...

... або виберіть з вашого пристрою
Додати файли
Завантажити папку
Максимальний розмір файлів: 800 MB | Allowed formats: png, jpeg, jpg, rar, zir
Надіслати

Стандартні розміри фотографій для друку:

Бажаєте мати у себе в альбомі фотографії найвищої якості? Ваша проблема успішно вирішена. Тепер для цього навіть не потрібно виходити з дому. Наш фотосалон надає послугу друку через Інтернет у Львові. Виготовлення замовлення починається ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ЙОГО ОПЛАТИ, або при попередній домовленості із післяоплатою. Оплата здійснюється на банківську картку. Реквізити для оплати Вам буде надіслано після перевірки замовлення, на пошту або у sms-повідомленні, після того як до вас зателефонує наш працівник. Термін виготовлення 1-2 дні, коли ваше замовлення буде готове вам обов”язково зателефонують, очікуйте дзвінка.

Чому так вигідно друкувати через інтернет?

Ми виготовляємо фото за допомогою професійного обладнання на матовому та глянцевому папері різних форматів. Всі роботи будуть виконані на найвищому рівні за найбільш вигідних умовах:

  1. Усі замовлення будуть відправлені в друк одразу після оплати Вами замовлення (Або при попередній домовленості після оплати).
  2. Реквізити будуть вислані Вам на електронну пошту або у SMS-повідомленні.
  3. Оплата Вашого замовлення здійснюється на банківську картку.

Термін виготовлення якісних фотокарток декілька днів. Одразу після того, як Ваше замовлення буде виконане, Вам зателефонують, очікуйте дзвінка.

Як з нами зв’язатися?

Отже, для здійснення мрій, щодо якісних фото з професійного обладнання, просто необхідно зателефонувати нам або написати в соціальних мережах. Наші співробітники будуть чекати на Ваші дзвінки.

Ми з радістю допоможемо вам у будь-якому питанні щодо замовлення якісних, професійних фотокарток на Сихові та на території нашої країни. До швидкої зустрічі у нашому фото-салоні.

Рекомендовано загружати ваші фото на друк з компютера, або з телефону за допомогою программи “ES Провідник” для того щоб ви могли загружати декілька файлів а не по одній штуці.

P.S якщо у вас не відображається вікно для загрузки фото, спробуйте зайти на наш сайт у іншому браузері.